Zajęcia on-line

Drodzy Słuchacze UTW!

Sporo czasu minęło od naszego ostatniego spotkania i Waszego ostatniego udziału w zajęciach organizowanych przez Uniwersytet Trzeciego Wieku. Stęskniliśmy się już za waszymi twarzami i z nadzieją wypatrujemy radosnego spotkania.

Wierzę, że w czasie panującej pandemii koronowirusa cieszycie się dobrym zdrowiem i potraficie znaleźć radość mimo wielu ograniczeń. Mam też nadzieję, że żadna i żaden z Was nie zmaga się uciążliwymi objawami czy skutkami wirusa.

Po wielu ostatnich zmaganiach i przejściach związanych w koronawirusem wracamy do swoich zadań. Ostatnio modnym słowem jest „odmrażanie” dlatego my tez chcemy odmrozić nasze działania. Na razie w formie zdalnej za pośrednictwem platformy Facebook i Youtube, zdając sobie sprawę, że nic nie zastąpi kontaktu z drugim człowiekiem…

Od przyszłego tygodnia na naszej stronie internetowej: www.centrumutw.pl w zakładce „zajęcia on-line” oraz na Facebooku Jezuickiego Centrum Kształcenia (bit.ly/FacebookUTW) będą publikowane materiały wideo z wykładami oraz warsztatami, na które serdecznie zapraszamy. Publikowane materiały nie będą usuwane i będzie można je odtwarzać dowolną ilość razy. Mam nadzieję, że taka forma zajęć będzie choć namiastką tego co na nas czeka!

Zadanie domowe nr 1

Jestem bardzo ciekawy jak minął wam ostatni czas i jakie macie w związku z obecnym czasem przemyślenia. Zachęcam was do napisania do mnie kilku słów drogą mailową na adres: dawid.chajec@jckziu.edu.pl Będzie mi bardzo miło móc dowiedzieć się co u was słychać.

About the author: chajecd