Bieruń

Harmonogram Bieruń Nowy 2019

Zajęcia

Prowadzący

Miejsce

Termin

Godz.

Język

angielski

mgr Aleksandra Wajda              

Remiza

Wtorki:

05.03, 12.03, 19.03, 02.04, 09.04, 16.04, 23.04, 07.05, 14.05, 21.05, 04.06

 

11.00-13.15

Emeka Ariva

Remiza

26.03, 30.04, 28.05

11.00-13.15

Język niemiecki

mgr Maria Inglot- Gonera

Remiza

Poniedziałki:

11.03, 18.03, 25.03, 01.04, 08.04, 15.04, 29.04, 06.05, 13.05, 20.05, 27.05, 03.06,

 

11.15-12.45

Nowoczesne technologie

mgr Barbara Zajas-Dziubek

Remiza

Środy:

06.03, 13.03, 20.03, 27.03, 03.04, 10.04, 17.04, 24.04, 08.05, 15.05, 22.05, 29.05, 05.06,

 

15.00-16.30

Ergonomia ruchu

mgr Iwona Wilczak – Kuniec

Remiza

Wtorki:

05.03, 12.03, 19.03, 26.03, 02.04, 09.04, 16.04, 23.04, 30.04, 07.05, 14.05, 21.05, 28.05, 04.06

 

8.00-9.30

Warsztat zdrowego stylu życia

mgr Bożena Bierońska

 

Remiza

Czwartki:

21.03, 25.04, 23.05,

 

10.00-12.15

Warsztaty taneczne

mgr Maria Żłobińska

Remiza

Środy:

13.03, 20.03, 27.03, 03.04, 10.04, 17.04, 24.04, 08.05, 15.05, 22.05, 29.05, 05.06,

 

10.00-10.45

Rękodzieło

Alicja Jesel

Remiza

Środy:

13.03, 17.04, 15.05

11.00-12.30

Męski
Warsztat

mgr Łukasz Szostkiewicz

Remiza

 

 

 

Harmonogram Bieruń Stary 2019

Zajęcia

Prowadzący

Miejsce

Termin

Godz.

Język

angielski

mgr Aleksandra Wajda              

„Gama”

Czwartki:

07.03, 14.03, 21.03, 04.04, 11.04, 09.05, 16.05, 23.05, 06.06

 

13.45-16.00

Emeka Ariva

„Gama”

28.03, 25.04, 30.05

13.45-16.00

Język niemiecki

mgr Maria Inglot- Gonera

„Jutrzenka”

Poniedziałki:

11.03, 18.03, 25.03, 01.04, 08.04, 15.04, 29.04, 06.05, 13.05, 20.05, 27.05, 03.06,

 

9.30-11.00

Nowoczesne technologie

mgr Piotr Gorczyca

„Jutrzenka”

Poniedziałki:

11.03, 18.03, 25.03, 01.04, 08.04, 15.04, 29.04, 06.05, 13.05, 20.05, 27.05, 03.06,

 

14.30-16.00

Ergonomia ruchu

mgr Iwona Wilczak – Kuniec

„Jutrzenka”

Środy:

06.03, 13.03, 20.03, 27.03, 03.04, 10.04, 17.04, 24.04, 08.05, 15.05, 22.05, 29.05, 05.06,

 

8.00-9.30

Warsztat zdrowego stylu życia

mgr Bożena Bierońska

„Jutrzenka”

Czwartki:

21.03, 25.04, 23.05,

 

12.30-14.45

Warsztaty taneczne

mgr Maria Żłobińska

„Jutrzenka”

Wtorki:

12.03, 19.03, 26.03, 02.04, 09.04, 16.04, 23.04, 30.04, 07.05, 14.05, 21.05, 28.05, 04.06

 

10.00-10.45

Rękodzieło

Alicja Jesel

„Jutrzenka”

Środy:

13.03, 17.04, 15.05

13.00-14.30

Męski
Warsztat

mgr Łukasz Szostkiewicz

„Jutrzenka”

Piątki:

08.03, 12.04, 10.05

15.00 – 16.30

 

Wykłady, poniedziałki godz. 17:00

04.03.2019Jutrzenka –  mgr Irena Stolorz – „Ziołolecznictwo”

18.03.2019Remiza – mgr Aleksandra Romańska – „I pomoc w stanach zagrożenia życia”

01.04.2019Jutrzenka – mgr Piotr Głowacki – „Korona Ziemi z rozrusznikiem – bariery, zrozumieć i pokonać”

15.04.2019Remiza – dr Bartłomiej Błaszczyński – Teatr Śląski – „Elementarne zadania aktorskie: Rytm, przestrzeń sceniczna, wspólnotowość”

29.04.2019Jutrzenka – mgr Bożena Bierońska – „Food Pharmacy – zdrowe odżywianie bez diety”

13.05.2019Remiza –  dr Sonia Kędziora –  „Mechanizmy obronne – dlaczego oszukujemy samych siebie?”

27.05.2019 Jutrzenka – dr Gzegorz Odoj

10.06.2019 – Zakończenie roku akademickiego

 

Opłata administracyjna – 50 zł. płatne do 31 marca 2019 na konto:

ING Bank:   56 1050 1214 1000 0024 4854 7790

z dopiskiem

UTW Bieruń  2019 – semestr letni

Koniecznie proszę podać imię i nazwisko wpłacającego słuchacza UTW

 

Koordynator UTW Bieruń
e-mail: bok@kulturabierun.pl

Kierownik UTW – Dawid Chajec
tel. 32 772 37 80
kom. 797 907 612
dawid.chajec@jckziu.edu.pl