ZAJĘCIA ON-LINE


Zapraszamy do udziału w kolejnych zajęciach tanecznych! Tym razem kontynuacja walca oraz chcha. Powodzenia:)


Kolejna odsłona umiejętności naszej niezastąpionej Joanny Przybysz!
zapraszam!


Nasz Uniwersytet odmrażamy tanecznym krokiem! Zapraszamy do WALCA 🙂


Zapraszamy na poniedziałkowy relax! Jak zawsze obowiązuje sportowy strój i pozytywne nastawienie:) (poniżej link do utworu wykorzystanego do prezentacji ćwiczenia)


Na dzisiejszy wieczór Teatr Telewizji ze Śląskim akcentem w roli głównej! Na deskach Teatru wystąpi Agnieszka Radzikowska – aktorka Teatru Śląskiego. „Trzy razy Fredro” to niezwykły projekt Teatru Telewizji. Prezentuje widzom mniej znane utwory komediopisarza: „Świeczka zgasła” w reżyserii Jerzego Stuhra, „Zrzędność i przekora” w interpretacji Mikołaja Grabowskiego oraz „Nikt mnie nie zna” w reżyserii Jana Englerta.

„Trzy razy Fredro” – KLIKNIJ W OBRAZEK

Czas na poniedziałkowy rozruch z Joanną Przybysz! Proszę o przygotowanie sportowego stroju i wygodnych butów…:)


Drodzy Słuchacze UTW!

Sporo czasu minęło od naszego ostatniego spotkania i Waszego ostatniego udziału w zajęciach organizowanych przez Uniwersytet Trzeciego Wieku. Stęskniliśmy się już za waszymi twarzami i z nadzieją wypatrujemy radosnego spotkania.

Wierzę, że w czasie panującej pandemii koronowirusa cieszycie się dobrym zdrowiem i potraficie znaleźć radość mimo wielu ograniczeń. Mam też nadzieję, że żadna i żaden z Was nie zmaga się uciążliwymi objawami czy skutkami wirusa.

Po wielu ostatnich zmaganiach i przejściach związanych w koronawirusem wracamy do swoich zadań. Ostatnio modnym słowem jest „odmrażanie” dlatego my tez chcemy odmrozić nasze działania. Na razie w formie zdalnej za pośrednictwem platformy Facebook i Youtube, zdając sobie sprawę, że nic nie zastąpi kontaktu z drugim człowiekiem…

Od przyszłego tygodnia na naszej stronie internetowej oraz na Facebooku Jezuickiego Centrum Kształcenia (bit.ly/FacebookUTW) będą publikowane materiały wideo z wykładami oraz warsztatami, na które serdecznie zapraszamy. Publikowane materiały nie będą usuwane i będzie można je odtwarzać dowolną ilość razy. Mam nadzieję, że taka forma zajęć będzie choć namiastką tego co na nas czeka!


Zadanie domowe nr 1
Jestem bardzo ciekawy jak minął wam ostatni czas i jakie macie w związku z obecnym czasem przemyślenia. Zachęcam was do napisania do mnie kilku słów drogą mailową na adres: dawid.chajec@jckziu.edu.pl Będzie mi bardzo miło móc dowiedzieć się co u was słychać

Zaproszenie na wykład on-line!